SWING

( ilość produktów: 10 )

Firma SWING od lat zajmuje się najważniejszą kwestią dla każdego jeźdźca - bezpieczeństwem. Jest producentem nr 1 w Niemczech kasków oraz kamizelek ochronnych. 

To, że każdy jeździec (bez względu na stopień zaawansowania) powinien nosić kask jest oczywiste. Kaski jeździeckie SWING są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnej technologii można je łatwo dopasować do głowy. W połączeniu z dobrym systemem wentylacji i lekkimi materiałami zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Jeździec prawie nie czuje kasku na głowie ale nadal chroni głowę i szyję w sytuacji awaryjnej. Oprócz klasycznych czarnych kasków jeździeckich SWING oferuje również nowoczesne wzory z wzorami lub nietypową kolorystyką.

Kamizelka ochronna to kolejny niezwykle ważny element ubioru jeździeckiego. Zwłaszcza podczas skoków i w WKKW.  SWING oferuje zarówno ochraniacze pleców, jak i ochraniacze całego ciała. Ochraniacze pleców są lżejsze i cieńsze, przede wszystkim chronią kręgosłup. Nieco grubsze ochraniacze ciała chronią całą górną część ciała w przypadku upadku. Ochraniacze na ciało SWING są dostosowane do najnowszych standardów, są więc dopuszczone do zawodów. 

pixel