Horslyx

( ilość produktów: 7 )


Lizawki Horslyx zostały po raz pierwszy wyprodukowane w 1997 roku. Debiutanckim produktem był Original Horslyx, a po początkowym sukcesie wprowadzono Respiratory, Garlic i Mobility Horslyx. 

Lizawki zostały starannie opracowane, aby zrównoważyć niedobory witaminowe. Wszystkie są oparte na oryginalnej formule Horslyx, która wspiera zdrowie i witalność, natomiast dodatkowe składniki umożliwiają ukierunkowanie wymagań żywieniowych za pomocą tylko jednego produktu. Horslyx Mint oferuje wszystkie zalety Original o orzeźwiającym miętowym smaku.

Wszystkie Horslyx trzeba polizać, co wymaga czasu i cierpliwości. Konie wytwarzają ślinę tylko wtedy, gdy gryzą, żują lub liżą, a ślina jest doskonałym naturalnym buforem i lubrykantem w przewodzie pokarmowym. Prowadzi to do lepszego trawienia, mniejszego stresu i szczęśliwszego, zdrowszego konia. W każdym Horslyx  znajduje się kompleksowy pakiet przeciwutleniaczy, aby utrzymać zdrowy układ odpornościowy i optymalną ilość oleju dla zdrowej skóry i sierści. Ponadto wszystkie lizawki zawierają biotynę, metioninę i schelatowany cynk, który utrzymuje zdrową sierść i kopyta.

 

pixel