Naczółek Dyon pleciony B005LA Powiększ

Naczółek Dyon pleciony

Dy'on Dy'on

1 Przedmiot

Wysyłka 24h

259,00 zł

brutto


Ogłowie ujeżdżeniowe DYON Difference

Naczółek Dyon pleciony

Naczółek Dyon został wykonany z wysokiej jakości, miękkiej skóry ozdobionej plecionką. W centralnej części znajduje się eleganckie, tłoczone logo producenta Dyon. Prezentowany produkt to najlepszej klasy materiały gwarantujące wygodę zwierzęcia podczas użytkowania. Naczółek Dyon jest dobrze dopasowany do anatomicznych warunków konia, doskonale stabilizując ułożenie jego głowia. Prezentowany naczółek został wykonany w kształcie litery V.


Ozdobny naczółek Dyon – przeznaczenie

Naczółek Dyon sprawdza się jako element dekoracyjny zarówno podczas treningów jak i podczas zawodów jeździeckich. Bez względu na to przy jakiej okazji zostanie założony, nie stanowi poczucia dyskomfortu i nie krępuje ruchów.


Naczółek Dyon – nasza oferta

Naszą ofertę kierujemy do pasjonatów jeździectwa, którzy chcą, aby jego koń mógł korzystać z wysokiej klasy sprzętu gwarantującego jakość oraz bezpieczeństwo. Naczółek Dyon świetnie sprawdzi się jako dodatkowy element dekoracyjny, który doda szyku podczas mistrzostw oraz innych imprez sportowych.
Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dostępnym na stronie. W przypadku pytań, prosimy o wybranie dogodnej dla Ciebie formy kontaktu.

Brand

Akceptuj

Strona używa ciasteczek