Dy'on

W szerokiej gamie ekskluzywnych produktów znajdują się elementy wyposażenia dla wierzchowców – o przeznaczeniu ochronnym i ozdobnym. Sprzęt jeździecki Dy’on to gwarancja wysokiej jakości materiałów, które znalazły uznanie wśród osób uprawiających jazdę konną – rekreacyjnie lub zawodowo.
Zapraszamy do skorzystania bogatej oferty sprzedażowej producenta Dyon, w której jakość i cena mają duże znaczenie dla naszych klientów. W przypadku pytań skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać produkt odpowiedni dla Ciebie.
Pokazuj 1 - 24 z 44

Dy’on – czym się wyróżnia?


Francuska marka Dyon została założona z pasji do jeździectwa. Produkty producenta to efekt połączenia ze sobą czterech elementów, bez których nie powstałyby wysokiej klasy akcesoria: projekt, jakość, dbałość o detale i miłość do koni.
To, co głównie wyróżnia asortyment producenta, to doskonałe wykończenie, cena oraz różnorodność. Wybór francuskiej marki to gwarancja niezawodności sprawdzona przez rzeszę zadowolonych miłośników jeździectwa.


Dy’on – oferta


W dostępnej gamie akcesoriów producenta znajdziesz między innymi:  • czaprak skokowy – elegancki, pikowany materiał spełnia funkcję izolującą siodło od grzbietu – chroni przed otarciami. Ze względu na swój elegancki design, sprawdza się również jako element dekoracyjny;

  • naczółki – dostępne w różnych kolorach oraz o zróżnicowanej fakturze. Dopasowane do anatomicznych warunków zwierzęcia. Wykonane z miękkiej skóry;

  • napierśniki – wykonane z wysokiej jakości skóry. Nie powodują obtarć i nie krępują ruchów konia. W ofercie dostępne są różne rodzaje;

  • ogłowie – wykonane z wysokiej klasy miękkiej skóry. Dostępne również z ozdobnym wykończeniem;

  • nachrapnik – wykonany ze skóry angielskiej wzbogacony o mosiężne sprzączki;

  • wodze – o różnej fakturze, wykonane z trwałych materiałów. Dostępne w dwóch kolorach – brązowym oraz czarnym


Bez względu na to, które z akcesoriów wybierzesz, masz gwarancję, że spełnią one oczekiwania Twoje jak i Twojego konia.


Dyon – ceny produktów


Zakres cenowy asortymentu francuskiego producenta zależy od tego, który z naszych produktów wybierzesz. Zapraszamy do obserwowania zakładki wyprzedaże, w której proponowane przez nas akcesoria można kupić w obniżonych cenach.


Dy’on – dla kogo?


Marka Dyon gwarantuje satysfakcję oraz trwałość wykonanych akcesoriów. Każdy wymagający miłośnik jazdy konnej znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to czy uprawiasz jeździectwo rekreacyjnie czy zawodowo, produkty Dy’on stanowią doskonały wybór dla Ciebie oraz dla Twojego konia.
Francuski producent zadbał o jakość i design, co sprawia, że akcesoria są miłe dla oka oraz gwarantują trwałość. Bez względu na to, który z produktów wybierzesz, możesz być pewny, że Twoje zwierzę zostanie otoczone 100% ochroną.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą prezentowaną na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań oraz wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zachęcamy do skorzystania z dogodnej dla Ciebie formy kontaktu.

Akceptuj

Strona używa ciasteczek